ASKO Professional pesumasin

  • Unimak Grupp OÜ
Toote detailid
  • Väljalaskeklapi ning spetsiaalsete mopi- ja mikrofiiberkiududele mõeldud pesuprogrammidega masin!

    Nõuded hügieeni ja hoolika puhastamise järele kasvavad pidevalt. Põrandate tõhus puhastamine nõuab koristusvahendite nõuetekohast pesemist. On oluline, et seadmed kajastaksid praeguseid hügieeninõudeid. ASKO Professional pesumasinatega on teil ideaalsed programmid moppide ja mikrokiust puhastuslappide puhastamiseks.

    ASKO Professional tootevalik on ideaalne valik, kui soovite vastupidavaid seadmeid, millel on minimaalne jalajälg keskkonnale ilma tulemust vähendamata. Stiilne disain võimaldab meie professionaalseid tooteid paigaldada ja integreerida ka avalikesse kohtadesse nagu ilusalongid ja kohvikud, ning need on piisavalt vastupidavad, et sobida rasketes töötingimustes tööstuses või laevadel.

    ASKO Professionalil käib kasutatavus ja disain alati käsikäes, et tagada usaldusväärse ja paindliku uue töökaaslase saamine.

    ASKO Professional seadmetel on väike energiatarve ja need hõlbustavad äriteenustes korduvaid ülesandeid. Sobiv jõudlus ka päevahoolduses, hotellides ja restoranides, hambaarstidest ja tervisekliinikutest kuni raskete avamerekeskkondadeni.

Küsi toote kohta