Meist

 • Unimak Grupp OÜ

Lahendused Sinu pesumajale

Meie visioon

Unimak Grupp OÜ tegutseb aastast 1994 pesumaja- ja keemilise puhastuse seadmete maaletoomise, müügi, hoolduse ning remondiga. Lisaks pakume kõike vajalikku, mida ühes pesumajas või keemilises puhastuses tarvis läheb, alates pesuainetest kuni pisitarvikuteni välja.

Meie olulisteks eelisteks konkurentide ees on pikaajaline koostöö tehastega, kellega meil on aastate jooksul kujunenud välja usaldusväärne ning kindel suhe. Pakume klientidele personaalset lähenemist ning kiiret reageerimist erinevatele olukordadele tänu meie väljaõppeid ning koolitusi läbinud meeskonnale.

Unimak Grupp OÜ missiooniks on aidata pesumajalahendustega alates ideest kuni eduka paigalduse ja väljaõppeni, suhtuda oma Klientidesse kui headesse sõpradesse ja olla nende jaoks olemas ka pärast seadmete müüki.

Oleme Teie jaoks alati olemas!

Privaatsustingimused

Vaata meie tehtud töid
Kliendid meist
 • Roheline Pesumaja jõudis Unimak Grupi juurde läbi partnerettevõtte soovituse. Esimesest seadmete tellimusest sai peagi alguse teine ja kolmas...
  Tänaseks on väljakujunenud aastatepikkune positiivne koostöö.
  Tugevate praktikutena nõustavad Unimak Grupi töötajad ühtviisi edukalt nii algajaid kui ka kogenud pesumajapidajaid.
  Abi saab seadmete, uute tehnoloogiate, pesu- ja plekieemaldusvahendite vallas. Ettevõte tarnib ka kõik vajalikud pesumajatarvikud.
  Märkimata ei saa jätta pädevat hooldustiimi. Muredele reageeritakse kiirelt, töö teostus on kiire ja puhas, teenindus alati viisakas.
  Unimak Grupp on usaldusväärne partner. Täpne, korrektne, sõnapidaja. Sõbralik, soe, julgustav. Uuendusmeelne, kuid traditsioone hoidev.

  Roheline Pesumaja, Maia-Krikk Jürgens

 • Unimak Grupp on pikaajaline koostööpartner Sol Baltics OÜ-le. Sol Baltics OÜ ei tee järeleandmisi teenuse kvaliteedi ja klienditeeninduse osas iseendale, nii nõuame ja ootame seda ka oma koostööpartneritelt. Läbi pikkade aastate on Unimak Grupp suutnud pakkuda meile kõrget kvaliteeti nii oma toodetes, kui ka teenusel ja teenindamisel. Oleme tänulikud ja jääme lootma jätkuvale meeldivale koostööle.

  Sol Baltics OÜ, Anu Tiide

 • “Olen teinud Unimakiga koostööd pea 15 edukat aastat, mis räägib juba enda eest.
  Olen jäänud siiani ja jään ka edaspidi nende kliendiks tänu kindlusele, mida nende professionaalne tiim pakub nii meile kui meie koostööpartneritele.”

  Merle Pesukoda, Merle Tamjärv