test

  • Seadmed
  • Valkonnad
  • Valkonnad
Seadmed hobusetallidele pesumasinad kuivatustrumlid kuivatuskapid
Hobusetallid
Tutvu meie hobusetallide kataloogiga SIIN.

 

Pesumasinad hobusetekkide jms. pesemiseks ja impregneerimiseks

IPSO valmistab spetsiaalseid jäiga raamiga pesumasinaid raskete hobusetekkide pesemiseks. Tihti on kodumasinatega pesemisel probleemiks pidev vee väljalaskepumba ummistumine karvade ja muu sodiga. Tööstuslikul IPSO pesumasinal on standardina väljalaskeklapp, mis aitab veel ja mustusel masinast paremini väljuda ning vajadusel saab paigaldada masina taha ka settevanni, et vältida mustuse edasiliikumist kanalisatsiooni. Pesumasinatel on kohe olemas eriprogrammid ratsavarustuse pesemiseks ja vajadusel ka impregneerimiseks ehk spetsiaalse pesuainega vetthülgavaks muutmiseks.

Seetõttu on IPSO tööstuslikud masinad hobusetekkide, jalakaitsmete, sadula-tekkide, kuivatusrättide jms. pesemiseks ideaalsed. Regulaarne pesu tagab Teie ratsavarustuse optimaalse hoolduse ja pika kasutusea, samuti hea hügieeni. Masinad mahutavad olenevalt suurusest üks kuni kolm suurt talvetekki.

Kuivatustrumlid  ja -kapid või kuivatusruumide seadmed tekkide õrnaks kuivatamiseks

Paljusid hobusetekke ei tohi kuivatada kuivatustrumlis, sest neil on küljes õrnad detailid ning trumli mehaaniline liikumine võib tekke kahjustada. Küll aga saab nendes kuivatada väiksemaid ja lihtsamaid tooteid.

Alternatiiviks kuivatustrumlitele saame pakkuda suurema kuivatusruumi puudumisel kuivatussüsteemidele spetsialiseerunud Rootsi tehase PODAB kuivatuskappi, millel on olemas impregneerimise tugevdamiseks spetsiaalne kuumutamise programm.

Kuivatustrumlile- ja kapile on vajalik väljatõmbe-ventilatsiooni suunamine õue, et juhtida ära niiske kuum õhk, mis tekib kuivatamisel.

Kui on olemas võimalus kuivatustruumile, siis leiab meie tootevalikust ka PODABi õhukuivateid erineva suurusega ruumidele. Õhukuivatid töötamistemperatuur on 30-kraadi ning kondeseerib õhust tuleva niiskuse ja see suunatakse põrandal asuvasse äravoolu. Õhukuivati ei vaja õhu sissevõttu ega väljalaset.

PODAB logo UnimakIPSO logo pesumajaseadmed